Neyi

Ne zaman Nerede

isterseniz

KURUMSAL

Metin Kutusu: Hakkımızda
Metin Kutusu: Tarihçe
Metin Kutusu: Markalar
Metin Kutusu: Misyon ve Vizyon
Metin Kutusu: Değerlerimiz
Metin Kutusu: Sosyal Sorumluluk
Metin Kutusu: KURUMSAL
Metin Kutusu: ÜRÜNLER
Metin Kutusu: KALİTE
Metin Kutusu: HIZLI ERİŞİM
Metin Kutusu: BİZE ULAŞIN

Mahmutbey Mah.

Taşocağı Cad. No:3 D:40

Ağaoğlu My Office 212

34218 Bağcılar - İstanbul

TÜRKİYE

Tel:    0212 803 8 803

Faks: 0212 803 8 805

SSS

Kubi-2018

GEXPORTER, Avrupa, Asya, Afrika ve ABD ülkeleriyle yüzyıllardır süren işbirliğini kapsayan güçlü tarihsel kökleri olan Türkiye merkezli bir şirkettir. Bu zengin tarih, Türkiye ile dünyanın geri kalanı arasındaki ticaret geleneğini sürdürmek ve güçlendirmek için bizlere mükemmel bir platform sunmaktadır

 

Hiçbir proje, çalışmak için çok büyük ya da çok küçük değildir. Ekibimiz sizinle işbirliği fırsatları, lojistik ve ihracat imkanları bulmaya çalışacaktır.

 

GEXPORTER ve personeli, tüm iş ortaklarıyla ve müşterilerle en yüksek standartlarda çalışmayı hedeflemektedir.

 

İstanbul, Türkiye'de bulunan merkez ofisimizdeki profesyonel ekibimiz, her türlü danışmanlık, eğitim ve rehberlik alanlarında müşterilerine yardımcı olmaya hazırdır.

1982 yılında plastik sanayinde çalışmaya başladık. Plastik oyuncaklar, mutfak aksesuarları ve çok amaçlı plastik sepetlere olan büyük talep nedeniyle 1985 yılında İstanbul’da fabrikamızı kurduk.

 

Şu anda plastik sektöründeki büyük portföyümüzden aldığımız gücümüze istinaden Ahşap ve Karton pazarlarına da giriyoruz.

 

Amacımız muhtelif Ahşap ve Karton Ürünler için İstanbul’da ikinci fabrikayı açmaktır. Bunu çok yakında anons edeceğiz.

 

Yeni yönetim şemamızda; iki fabrikamız da ailelerimizin üçüncü jenerasyonu olan çocuklarımız tarafından idare edilecektir. Grubumuzun liderleri ise Bay C.Kayhan ve Bay E.Akyürekli olacaktır.

 

Çok yakında ilave edilecek...

Vizyon;
GEXPORTER olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla bölgemizde “Öncü Üretici' konumuna erişmektir.

Misyon
GEXPORTER, uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir yapıya kavuşmak ve yüksek kalitede ürün üretmek için Ar-Ge faaliyetlerine sürekli kaynak ayırıp; sektördeki tecrübesini nitelikli iş gücüyle birleştirerek müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz şu değerlerin doğru olduğuna inanıyoruz;

 

- Kesintisiz İletişim,

- Sonsuz Çözüm,

- Mükemmel İşbirliği,

- Azami Memnuniyet.

 

Farkındayız ki bunlar bizi  “1982’den beri başarılı” kıldı.

Kurumların kendi çıkarlarının yanında toplumun genel çıkarlarını da koruyacak eylemlerde bulunmasının son derece önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle gelişen dünya ve büyüyen toplumların geleceği için yapılan çalışmaları GEXPORTER ekibi olarak yakından izlemekteyiz.

Biz, tüketimleri azaltmayı, atıklarını yönetmeyi ve etkin lojistik yönetimini sağlayan çevre yönetim sistemlerine uygun biçimde faaliyetlerini yürütmenin önemini,

Operasyonlarıyla ilgili kararları alırken ve faaliyetlerini yürütürken çevresel sorumluluk bilinciyle hareket etmeleri doğrultusunda çalışanlarını teşvik etmekte ve çevresel farkındalık yaratmak ve tüm bu çalışmaları doğa ile dost biz şekilde yürütmenin sağlanması için gayret göstermekteyiz.

SSS